O Lakim słów parę


 Laki. Nieduży owczarek szetlandzki, o sercu większym niż dog. Mój najwierniejszy przyjaciel mieszkający ze mną od 5 lat. Inteligent z niesamowitą chęcią towarzyszenia człowiekowi.
 A teraz wersja rozszerzona :)
Laki pochodzi z hodowli ,,Z Łańcuta". Kupiony został 19.stycznia.2008 jako prezent na moje 10 urodziny.  Gdyby nie to, że usiadł za mną i spojrzał na mnie z wyrazem oczu jednoznacznie mówiącym ,,A może mnie weźmiesz?", dziś towarzyszył by mi jego brat. Laki był najmniejszym szczeniakiem i...najbardziej lękliwym. Na początku był tak przestraszony światem, że stał w miejscu i nie miał zamiaru się ruszyć. Nie pracowałam z nim nad tym w szczenięctwie. Dopiero w wieku 4lat rozpoczęłam socjalizację. I chociaż trwa ona dopiero parę miesięcy, widać efekty. Ale praca z nim nie jest skończona.
  A czym się interesujemy? Ćwiczymy agility, uczymy się sztuczek i...odwiedzamy opuszczone oraz nawiedzone miejsca :) W tym ostatnim zajęciu towarzyszą mi moi przyjaciele ;)

                                   Pozostaje mi tylko życzyć miłej lektury :)

Komentarze

  1. Świetnie, że zaczynasz prowadzić bloga innego, niż ten klubowy. Tam nie zawsze mam czas czy ochotę wchodzić, więc omija mnie nieraz wiele ciekawych rzeczy. A tak mogę śledzić nowe wpisy na bieżąco. Liczę więc, że będę miała co nieco do czytania. ;)
    Pozdrawiam ze swoją gromadką i zapraszam do nas: http://psieperypetie.blox.pl/html

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty